Joanna Jabłczyńska z wizytą w Kafel-Kar

Pani Joanna Jabłczyńska wybiera kafle Kafel-Kar do swojej wymarzonej pieco-kuchni.

Znana i lubiana aktorka, pani Joanna Jabłczyńska, odwiedziła wraz ze Starszym naszego Cechu – Janem Zaporą, kaflarnię Kafel-Kar.

Wizyta w tej największej kaflarni w Polsce to jeden ze wstępnych etapów planowanej na czerwiec 2024 budowy kaflowej pieco-kuchni, która zagości w wyremontowanej stodole, mieszczącej się w uroczym wiejskim siedlisku pani Joanny. Pani Joanna wspominała o swoim marzeniu związanym z posiadaniem tradycyjnej kuchni kaflowej już niejednokrotnie, m. in. podczas niedawnych targów BUDMA.

Pani Joanna była zauroczona wzornictwem, kolorami i ogromnym wyborem kafli produkowanych przez białostocką kaflarnię, którą wybrała z uwagi na rekomendację przyznaną tej firmie przez nasz Cech. Zresztą posłuchajcie sami nagrania z wizyty Joanny Jabłczyńskiej w Kafel-Kar.

Zachęcamy także do obejrzenia na Instagramie pani Joanny Jabłczyńskiej zdjęć i nagrań prezentujących stodołę, w której już niedługo stanie piękna kuchnia kaflowa opalana drewnem.